Haber

AK Partili Karahocagil: “AK Parti’den ihraç edilen vefasızlar 2023 seçimlerinden de eli boş dönecek”

AK Parti Amasya Milletvekili Mustafa Levent Karahocagil, “AK Parti’den ihraç edildikleri zaman hırsları ve kinleri birleşen vefasızlar 2023 seçimlerinden eli boş dönecekler” dedi. söz konusu.

Karahocagil, Meclis’te düzenlediği basın toplantısında, Osmanlı Devleti’nin doğal varisi olan Türkiye Cumhuriyeti’nin son 20 yılda dünyanın en güçlü milletlerinden biri olduğunu ve tüm emperyalist ülkeleri saf dışı bıraktığını söyledi. Dünyada bu gücü kabul edin.

Türkiye’nin inancından aldığı güçle dünyaya adaleti ve hakkı haykıran bir cumhurbaşkanına sahip olduğunu belirten Karahocagil, ülkedeki emperyalist güçler ve işbirlikçilerinin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı görevinden uzaklaştırmak amacıyla bir araya geldiklerini söyledi. ofis.

Karahocagil, “Cumhuriyet’in 80’li yıllarında verilen hizmetler, AK Parti hükümetleri döneminde hataya düşen proje ve hizmetlerle kıyaslanamayacak düzeyde kalmıştır. Misyonu olmayanlar, ancak ABD Başkanı’na güvenirler. Biden ve ondan aldıkları güçle Cumhurbaşkanımızı kendilerine hedef belirlediler; “kinlerini birleştiren vefasızlar 2023 seçimlerinden eli boş dönecekler.” değerlendirmesini yaptı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu